آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

لیست دسته بندی

مشاوره حقوق کار

مشاوره حقوقی کار

 

امروزه اختلافات میان کارگر و کارفرما یکی از معضلات مهم در جامعه می باشد که روز به روز در حال افزایش است. به طور عمده، دلیل اصلی این اختلافات عدم پرداخت حقوق، بیمه، سنوات و ... می باشد و در صورتی که کارگر و کارفرما شناخت کافی نسبت به قوانین و مقررات اداره کار نداشته باشند دعوی های حقوقی جدی شکل می گیرد در این بین نیاز به وکیل متخصص اداره کار احساس می شود

تعداد زیادی از کارفرمایان به حقوق کارگران خود احترام می گذارند، رابطه خوبی را با کارگران شان برقرار می کنند و جهت رفاه و آسایش حال کارگران اقدامات موثری را انجام می دهند. ولی متاسفانه در این میان کارفرمایانی نیز از عدم آگاهی کارگران خود نسبت به قوانین و مقررات اداره کار سوء استفاده کرده و حق و حقوق کارگران را پایمال می کنند. در چنین شرایطی، کارگران به دلیل عدم شناخت صحیح از مقررات اداره کار و رابطه کارگری کارفرمایی نمی توانند حقوق خود را بگیرند و از حق شان دفاع کنند. 

در این جا است که نیاز به کمک یک مشاور حقوقی کار یا وکیل ادراه کار داریم تا با دانش جامع و تخصص کافی در زمینه مشاوره حقوقی کار بتواند به عنوان نماینده قانونی کارگران از حق موکلان خود (کارگران) دفاع کند و حقوق آن ها را کامل پس بگیرد. علاوه بر این، در زمان عقد قرارداد استخدام نیز کارفرمایان و کارگران نیز می توانند با کمک یک وکیل متخصص در زمینه مشاوره حقوقی کارگر و کارفرما، قرار داد را به گونه ای بنویسند که در آینده از ایجاد هرگونه اختلاف بین طرفین جلوگیری کنند.

 

مزایای مشورت با مشاور حقوقی کار در زمان عقد قرارداد استخدام

قابلیت استناد بیش تر قرارداد استخدام در دادگاه: همانطور که می دانید در صورتی که هر کدام از بندهای قرارداد استخدام توسط کارفرما یا کارگر انجام نشود طرفین می توانند به دادگاه مراجعه کرده و شکایت کنند. زمانی که قراراد استخدام توسط یک وکیل خبره در حوزه مشاوره حقوقی کارگر و کارفرما نوشته شود، به دلیل آشنایی کامل وی با قوانین و اصطلاحات حقوقی، قرارداد تنظیم شده قابل استنادتر برای دادگاه می باشد.

نوشتن جامع و کامل قرارداد: مشاور حقوقی قانون کار و تامین اجتماعی به دلیل آشنایی و تسلط کامل بر شیوه نوشتن و نگارش، می تواند قراردادی را تنظیم کند که تمامی موارد مورد نظر شما را در آن ذکر کند. در صورتی که کارگر و کارفرما خودشان نمی توانند به تنهایی این قرارداد را بنویسند.

بستن بهترین قرارداد ممکن: شما با مطرح کردن تمامی خواسته ها و شرایط خود به یک وکیل کارآزموده در زمینه مشاوره حقوقی وزارت کار و بیمه، می توانید قرارداد استخدام را به گونه ای بنویسید که بیشترین نفع را برای شما داشته باشد.

بهترین وکیل اداره کار

به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه اختلاف بین کارگران و کارفرمایان، بهترین کار مشورت با یک مشاور اداره کار می باشد. علاوه بر این، در صورتی که هر گونه مشکلی بین کارفرما و کارگر پیش بیاید برای حل آن و زنده شدن حقوق طرفین باید از راهنمایی ها و توصیه های یک وکیل ماهر در زمینه مشاوره حقوقی کارگر و کارفرما بهره برد.

با توجه به اینکه وکلا و مشاوران زیادی در این زمینه وجود دارند شما باید بتوانید بهترین وکیل اداره کار را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را کسب نمایید. برای این کار در ابتدا چند وکیل اداره کار را در نظر بگیرید و از میان آن ها وکیلی را که دارای رزومه ای قوی است و موکلان رضایت مندی بیش تری از آن ها دارند را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی اداره کار رایگان

حتما تاکنون عباراتی مانند مشاوره تلفنی رایگان اداره کار، مشاوره رایگان قانون کار، مشاوره رایگان تلفنی قانون کار و مشاوره حقوقی اداره کار رایگان را شنیده اید. حواستان باشد که یک سری از موسسه ها و وکلای سودجو با این ترفند ها نه تنها به شما کمکی نمی کنند بلکه شما را با راهنمایی های اشتباه از خواسته ها و هدف تان دور می کنند و زمان شما را تلف می کنند. در درجه اول سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که سابقه ای درخشان در حوزه مشاوره اداره کار داشته باشد. لازم به ذکر است که بسیاری از مشاوران حقوقی اداره کار شرایط اقتصادی کارگران و کارفرمایان را درک کرده و حق الوکاله کمی را نسبت به سایر پرونده های خود دریافت می کنند.  

 

چرا مشاور اداره کار با آنی مشاور

در هر کجایی از ایران که هستید می توانید با کمترین هزینه و زمان ممکن از کارآزموده ترین و مجرب ترین متخصصان در کسب و کار های مختلف به صورت آنلاین مشاوره بگیرید. آنی مشاور فرصتی را برای کاربران خود ایجاد کرده تا بتوانند خیلی سریع و به صورت آنلاین و تلفنی از بهترین مشاوران از جمله مشاور قراردادها، مشاور چک و اسناد تجاری، مشاور مالیاتی شرکت ها، مشاور حقوقی شرکت ها، مشاوره حقوقیاداره کار رایگان و سایر مشاوران بهره مند شوند. آنی مشاور به شما کمک می کند تا مسائل خود را با کمترین هزینه و بیشترین رضایت مندی در هر کسب و کاری حل کنید و دیگر نگران آن ها نباشید.

 

 

۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳

اخراج و استعفای کارگر در قانون کار ایران

بایدها و نباید های قرارداد کارشرایط ترک کار کارگر در قانون کار بدون قرارداد قانون کار و نحوه استعفا از کار را بدانید. آیا میدانید آثار قانونی اخراج کارگر و استعفا کارگر و یا عدم موافقت با استعفا چیست؟آیا میدانید قوانین ترک کار بعد از اتمام قرارداد در وزارت کارچیست؟ قرارداد کارگر و کارفرما کار موقت با مدت معین و قوانین استعفا از کار چگونه است؟عدم تحویل قرارداد به کارگر از نظر قانون چه نتایجی دارد؟ آیا میدانید قرارداد کار یک قرارداد لازم است که طرفین آن (کارگر و کارفرما) هر وقت بخواهند نمی توانند آن را برهم بزنندو انصراف از کار و یا اخراج قرارداد کار معین که منجر به اخراج از کار کارگر می شود مراحل خاص خود را دارد؟ قانون ترک کار چیست؟آیا اخراج کارگر بدون قرارداد شامل مواد قانون می شود؟ درنامه ترک کار کارگر به اداره کار چه مواردی باید نوشته شود؟ اگر با استعفا موافقت نشود چه عملی باید انجام پذیرد؟ شرایط اخراج کارگر در قانون کار چگونه است؟ شرایط فسخ قرارداد کار چیست؟ نحوه و قوانین اخراج کارگر بدون قراردادچگونه است؟ حق و حقوق کارگر اخراج شده بدون قرارداد چیست؟ ماده 21 قانون کار در این خصوص چه مطلبی را بیان نموده است؟

  • 1
  • 71581
  • 295

طراحی و توسعه : ره وب