× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

قوانین آنی مشاور

1- مشاوره آنلاین، صرفا از ساعت 7 تا 24 ارائه می شود.
2- رزرو نوبت مشاوره از ساعت 7  تا 24 قابل انجام است.
3- زمان ارائه مشاوره حضوری در آنی مشاور از ساعت 9 تا 20 خواهد بود.
4- زمان ارائه مشاوره تلفنی و نوشتاری (چت) در آنی مشاور از ساعت 7 تا 24 خواهد بود.
5- آخرین ساعت رزرو مشاوره نوشتاری در آنی مشاور ساعت 23:30 و حداکثر زمان قابل انتخاب برای مشاوره نوشتاری در این بازه زمانی، فقط نیم ساعت خواهد بود.
6- به طور کلی در آنی مشاور، رزرو وقت مشاوره نوشتاری یا تلفنی در هر زمانی که انجام شود مشاوره نوشتاری یا تلفنی به طور خودکار در راس ساعت 24 قطع خواهد شد.
7- مشاوره حضوری در روزهای غیرتعطیل شنبه تا 4 شنبه از ساعت 9 الی 20 در نیمه نخست سال و از ساعت 9 تا 18 در نیمه دوم سال در  تهران، میدان هفت تیر، ابتدای خیابان بهارشیراز، نرسیده به خیابان سلیمان خاطر، جنب اداره پست، پلاک ۴، طبقه ۴ واحد ۱۱ یا هر محل دیگری که آنی مشاور ، تعیین می نماید قابل ارائه می باشد.
8- وجه مشاوره (حق المشاوره) پیش از آغاز مشاوره آنلاین یا در هنگام رزرو نوبت مشاوره، دریافت می شود.
9- اگر کاربر به هر دلیلی در موعد رزرو شده، در اتاق مشاوره حضور پیدا نکند با عنایت به اینکه عدم انجام مشاوره ناشی از عدم حضور کاربر بوده است هیچ مبلغی به کاربر، مسترد نخواهد شد.
10- لغو نوبت مشاوره تا دو روز پیش از نوبت مشاوره، بدون کسر مبلغ، امکان پذیر خواهد بود.
11- لغو نوبت مشاوره در یک روز پیش از نوبت مشاوره با کسر 25 درصد از وجه پرداختی، امکان پذیر خواهد بود.
12- نظر به اینکه لغو نوبت مشاوره از سوی کاربران، سبب ایجاد اختلال در برنامه کاری مشاوران و کارکرد صحیح آنی مشاور می گردد از این رو، اگر کاربر بیش از دو نوبت اقدام به لغو رزرو نوبت مشاوره نماید تا سه نوبت بعدی هزینه رزرو مشاوره او ده درصد بالاتر از هزینه معمول، محاسبه خواهد شد.
13- در صورت لغو مشاوره درخواستی کاربر از سوی مشاور یا آنی مشاور کل وجه پرداختی کاربر به حساب کاربری او یا به حساب بانکی اعلام شده از سوی او واریز و منظور خواهد شد.
14- در جهت بررسی کیفیت مشاوره ها و برنامه ریزی برای ارائه مشاوره های بهتر، همه مکالمه ها و اطلاعات مبادله شده از سوی آنی مشاور ضبط و حفظ می شود و به صورت کاملاً محرمانه نگهداری می گردد .
15- آنی مشاور به منظور حفظ کیفیت مشاوره ها باور دارد که مشاورانش پس از دو ساعت مشاوره متوالی باید نیم ساعت، فرصت استراحت فکری و جسمی داشته باشند و به همین دلیل، امکان رزرو مشاوره متوالی بیش از دو ساعت برای یک مشاور را فراهم نمی کند. پس از هر دو ساعت مشاوره متوالی، طی یک فاصله نیم ساعته به منظور استراحت مشاور، امکان رزرو نوبت مشاوره وجود نخواهد داشت.
16- "آنی مشاور" به طور کلی، مسئولیتی در قبال عدم نگهداری ایمن نام کاربری و رمز عبور و تغییر شماره تلفن همراه کاربران ندارد. با این وجود، آنی مشاور بنا به خط مشی همیشگی خود برای بروزرسانی مستمر اطلاعات و داده های لازم برای حفظ ارتباط با کاربران و مشاوران، طی دوره های منظم یا در هنگام ارائه سرویس ها و خدمات خود یا در هر زمان که ضرورت داشته باشد از کاربران خواهد خواست که با ورود به پنل کاربری خویش، تغییر شماره تلفن همراه یا تغییر در حساب و رمز عبور خود را برابر رویه آنی مشاور اعمال نمایند.
17- فعالیت افرادی که برای آنی مشاور محرز گردد غیر رشید و محجور هستند در آنی مشاور ممنوع می باشد.
18- ثبت نام مشاور و کاربر به خودی خود به معنی آن است که مشاوران و کاربران برابر قانون یا احکام قضایی و قانونی از فعالیت در فضای مجازی و ارائه یا دریافت خدمات مشاوره در فضای مجازی و بستر الکترونیکی منع نشده اند. تخلف از این شرط، حق درخواست جبران خسارات وارده را برای آنی مشاور و افراد و...در پی خواهد داشت. در هر زمان که آنی مشاور تشخیص دهد که کاربران یا مشاوران دارای منع قانونی یا قضایی در این زمینه هستند ضمن مسدود نمودن حساب کاربری آنان، ارائه خدمات آنی مشاور به آنان و فعالیت آنان در آنی مشاور را بلافاصله، متوقف و خسارات و ناشی از تخلف آنان از شروط اعلامی آنی مشاور از جمله شروط و تعهدات هنگام ثبت نام و این تعهدات را مطالبه خواهد نمود. 
 "آنی مشاور" حق قطع کامل همکاری یا تعلیق همکاری یا مسدود نمودن یا غیرفعال نمودن میزکار (پروفایل) مشاوران را در هر زمان و تحت هر شرایطی حتی بدون تذکر یا یادآوری قبلی و بدون نیاز به ارائه توضیح (به ویژه در مواردی که احراز نماید مشاوران با عناوین، هویت و اطلاعات نادرست یا ناقص در سامانه "آنی مشاور" فعالیت دارند) دارا می باشد.
19- ثبت نام مشاور و کاربر در "آنی مشاور" به خودی خود به معنی آن است که مشاوران و کاربران در انجام مشاوره به هر شکل که باشد ملتزم به رعایت ادب و احترام نسبت به یکدیگر و نسبت به همه افراد و اشخاص می باشند و از مبادله پیام و مستندات و مدارکی که مرتبط با موضوع مشاوره نیست یا برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران وصف و عنوان مجرمانه دارد یا دربردارنده نقض حقوق قانونی و حریم شخصی دیگران است در بستر "آنی مشاور" پرهیز می نمایند.
20- ثبت نام مشاوران در "آنی مشاور" به خودی خود به منزله تعهد به ارائه مشاوره آنلاین، حداقل به میزان یک سوم کل زمان های ارائه مشاوره در هر روز است.

21- "آنی مشاور" یک بستر برای فعالیت نظام یافته مشاوران و کاربران در جهت تسهیل دسترسی کاربران به مشاوران و متخصصان است. هر چند کوشش "آنی مشاور" این هست و خواهد بود که صرفاً به مشاوران متخصص و دارای صلاحیت (از طریق احراز مدارک و سوابق آنان) اجازه فعالیت بر روی سامانه "آنی مشاور" را بدهد و هر چند که "آنی مشاور" در مورد کیفیت مشاوره های ارائه شده، متکی به اطلاعات، اسناد و سوابق ارائه شده از سوی مشاوران و امتیازات و نظرات کاربران عمل می کند اما از آنجا که ممکن است نظرات، برداشت ها و راه حل های مشاوران در مورد یک موضوع واحد، متفاوت باشد از این رو "آنی مشاور" مسئولیتی در مورد نظرات و کیفیت مشاوره های ارائه شده بر عهده ندارد.

22- میزکار (پروفایل) مشاور در "آنی مشاور" اعتبار زمانی حداکثر شش ماهه دارد و "آنی مشاور" در تمدید یا عدم تمدید آن و در صورت تمدید در تشخیص مدت تمدید آن اختیار تام دارد.