آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

درباره آنی مشاور

قوانین و مقررات سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و سرویس‌های “آنی مشاور”

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی www.animoshaver.ir به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت www.animoshaver.ir هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری www.animoshaver.ir و سایر خدمات ارائه شده توسط www.animoshaver.ir به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات www.animoshaver.ir است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین www.animoshaver.ir از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های www.animoshaver.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و دیگر مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های www.animoshaver.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات www.animoshaver.ir اقدام کند.

همچنین از آنجا که www.animoshaver.ir یک وب‌سایت ارائه خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط خدمات مشاوره

 

  • خدمات ارایه شده در www.animoshaver.ir از سوی ارائه دهندگان معتبر خدمات عرضه می‌شود. تخصص کارشناسان و مشاوران طرف همکاری با www.animoshaver.ir بوسیله www.animoshaver.ir  از دریافت مدارک تحصیلی، سوابق کار، مدارک هویت، پروانه ها یا مجوزها یا دوره های مهارتی و آموزشی مرتبط با موضوع فعالیت آنان در www.animoshaver.ir ارائه شده از سوی آنان احراز گردیده است.
  • www.animoshaver.ir به منظور کنترل کیفیت و اطمینان از میزان توانایی و مهارت  مشاوران و کارشناسان برابر قواعد و ضوابط www.animoshaver.irاقدام به نگهداری و کنترل سوابق مشاوره و نظرسنجی از مشتریان می نماید.
  • مشاوران و کارشناسان www.animoshaver.ir در قبال مشاوره های ارائه شده در حدود قوانین جمهوری اسلامی ایران مسئولیت خواهند داشت و www.animoshaver.ir در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
  •  فاکتور خدمات مشاوره ارائه شده از سوی کارشاسان و مشاوران www.animoshaver.ir در صورت درخواست خریدار توسط مشاوران برای مشتری صادر می‌شود.
  • خریداران خدمات، حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
  •  به خدمات ارائه شده بوسیله مشاوران، تخفیف تعلق نمی‌گیرد.
  • از آنجا که قطع واسطه گری، ارتباط مستقیم بین مشتری و مشاور، شفافیت، سرعت، عدالت، تخصص، صداقت در ارائه خدمات به مشتریان از اصول بنیادین همکاری با “آنی مشاور” است مشتریان “آنی مشاور” نباید به اشخاص دیگر ارجاع داده شوند فلذا هیچ یک از مشتریان و مشاوران، به هیچ وجه حق معرفی وکیل یا افراد دیگری را به مشتریان و کاربران “آنی مشاور” ندارند.
  • مشاور (مشاورانی که دارای پروانه معتبر وکالت از کانون وکلا یا مرکز مشاوران قوه قضائیه هستند) به صورت قطعی و غیرقابل عدول تایید و قبول می نماید در صورت انعقاد قرارداد وکالت یا قبول وکالت از مشتریان و کاربران “آنی مشاور” اعم از آنکه آشنایی و ارتباط او با آنان ناشی از یا در ارتباط با “آنی مشاور” بوده باشد اولاً بلافاصله توافق فیمابین را در دبیرخانه “آنی مشاور” ثبت نماید. مشتریان “آنی مشاور” نیز باید توافق خود با مشاور برای وکالت در پرونده و...را در دبیرخانه “آنی مشاور” ثبت نمایند و ثانیاً 10 درصد از هر مبلغی که در هر مرحله دریافت می کند را به حساب شماره...... “آنی مشاور” یا از طریق درگاه بانکی مقرر بر روی سایت “آنی مشاور” واریز نماید.
  • از حق المشاوره دریافتی بوسیله “آنی مشاور” برابر 15 درصد برای هزینه های مدیریت مشاوره، میزبانی، امور فناوری، ارتباطات و...از سوی “آنی مشاور” کسر و باقیمانده به نسبت 85 درصد به مشاور پرداخت خواهد گردید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات www.animoshaver.ir استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به www.animoshaver.ir ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که www.animoshaver.ir به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد www.animoshaver.ir برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه www.animoshaver.irرا در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که ...  تنها شماره‌ ای است که www.animoshaver.irاز طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه www.animoshaver.irرا به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است www.animoshaver.ir از طریق شماره ... برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان www.animoshaver.ir با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام www.animoshaver.irاست و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@animoshaver.comاطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

www.animoshaver.irبه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

www.animoshaver.irمتعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت www.animoshaver.comشما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات www.animoshaver.comمانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط www.animoshaver.irجزئی از اموال www.animoshaver.irمحسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار www.animoshaver.irاست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای www.animoshaver.irمحفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط www.animoshaver.ir و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار www.animoshaver.irاست و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت www.animoshaver.irو یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای www.animoshaver.irمحفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات www.animoshaver.comکاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

www.animoshaver.irدر قبال ورود محجورین و از جمله افراد زیر ۱۸ سال به سایت و استفاده از خدمات مشاوران و تراکنش های مالی آنان فرض را بر آگاهی و اذن والدین یا قیم قانونی آنان دانسته و دسترسی افراد مذکور و سایر مشتریان به رمز و کارت بانکی و هر گونه ابزار پرداخت وجه به صورت آنلاین را قرینه آگاهی و تجویز صاحب حساب بانکی قلمداد می نماید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.animoshaver.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

وب سایت www.animoshaver.irهیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.animoshaver.comو همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. www.animoshaver.irبه مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت www.animoshaver.irبه وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش تا یک ساعت پس از پرداخت وجه، برای مشتری محفوظ است.

www.animoshaver.irمجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ارائه خدمات نماید.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات در سایت www.animoshaver.comحق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای www.animoshaver.irمحفوظ است. www.animoshaver.irدر اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت www.animoshaver.irمی‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، www.animoshaver.irجهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد.

بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

– لازم به ذکر است افزودن خدمات به سبد خرید به معنی رزرو خدمات نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.

 

نظرات کاربران

 

هدف از ایجاد بخش نظرات در www.animoshaver.ir  اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری خدماتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات  www.animoshaver.ir با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. www.animoshaver.irدر قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی www.animoshaver.irدرباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

 

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

1- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

2-  برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.

3- نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های خدمات در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب خدمات خودداری کنید.

4- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر خدمات را در کنار هم بررسی کند.

5- با توجه به تفاوت در سطح خدماتات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر خدمات با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.

6- جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

7- با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

8- کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

9- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.

10- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

11- از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.

12- در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های خدمات خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

13- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

14- تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمات موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با خدمات را مطرح نکنید.

15- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از www.animoshaver.irرا در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

16- توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی خدماتات جدا خودداری کنید.

17- بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

18- لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

 

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ

– بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.

– برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.

– از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.

– پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر خدمات موردنظرتان بنویسید.

– از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان www.animoshaver.ir(شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ یا ۸۸۳۲۱۰۸۸ – ۰۲۱) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.

برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به info@animoshaver.comایمیل ارسال کنید. همچنین انتقاد یا شکایت خود را به ایمیل آدرس info@animoshaver.comارسال کنید.

 

 محتوا

وب ‏‌سایت www.animoshaver.irهیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت www.animoshaver.irتحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

© کلیه محتویات سایت www.animoshaver.irشامل قانون حق تکثیر شده و به سایت www.animoshaver.irتعلق دارد.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در www.animoshaver.irمبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

قیمت کلیه خدمات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، www.animoshaver.irهیچ گونه مسئولیتی ندارد.

www.animoshaver.irخود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

سایر شرایط

Www.animoshaver.irهیچ گونه نمایندگی یا کارگزار یا وکالت و اختیاری به اشخاص برای ارائه خدمات و دایر نمودن شعبه و...نداده است.

طراحی و توسعه : ره وب