آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره ترین وکلای ایران در سریع ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی مشاور تجربه خواهید کرد.

درخواست وکیل

فرم درخواست خدمات درخواست وکیل

انتخاب مدارک

درخواست مجدد کد : {{ countdownService }}

مشاوره، جدا از این خدمات بوده و با این خدمات به شما مشاوره ای ارائه نمیشه

خدمات وکالت

 

امروزه با توجه به ضیق وقت افراد و افزایش مسائل و مشکلات حقوقی آنها، نیاز به یک وکیل حرفه‌ای در کنار کسب و کار افراد بیش از گذشته خود را نشان می‌دهد.

کسب و کار شما در هر زمینه‌ای که باشد جنبه‌های حقوقی گسترده‌ای دارد که برای مدیریت کردن مسائل حقوقی‌ آن نیاز به یک وکیل متخصص در حوزه کسب و کار خود خواهید داشت. بی‌توجهی شما به این مسئله می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به شما وارد آورد، پس لازم است در حوزه های مختلف کسب و کار خود، از جمله در حوزه های مالیاتی، تامین اجتماعی، تنظیم قرارداد، روابط کارگر و کارفرما، مسائل پیمانکاری و امور بیمه و سایر موضوعات تخصصی از حضور و تجارب وکیل یا مشاور مجرب حقوقی استفاده کنید.

درخواست وکیل

 
مدیران هوشمند و آینده نگر در هر حوزه تخصصی مثل امور مالیاتی علاج واقعه را قبل از وقوع می کنند و آگاه هستند که هزینه مشاوره به موقع، یقیناً کمتر از طرح یا دفاع از دعاوی در مراجع قضایی و اداری می باشد.
از این‌رو مسائل مالیاتی کسب و کار خود را به عهده حسابدار یا مدیر مالی می‌گذارند ولی در عین حال بدون مشورت با یک وکیل متخصص در امور مالیاتی اقدام به پر نمودن اظهارنامه‌ها و دفاتر مالیاتی خود نمی‌کنند تا درگیر مشکلات بعدی از جمله حضور در هیات‌های حل اختلاف بر سر مالیات قطعی خود شوند.
 
 

خدمات وکالت آنی‌مشاور

 

تمرکز اصلی آنی‌مشاور ارائه مشاوره‌ها و خدمات وکالت کسب و کارهاست. آنی‌مشاور مجموعه‌ای است که در کنار کارشناسان باتجربه و کاربلد و مشاورین حرفه‌ای حقوقی، وکلای پایه یک دادگستری را نیز ذیل مجموعه خود دارد.

 

در مسائل حقوقی و کیفری هیچگاه نمی‌توان تضمین قطعی به نتیجه مشخصی به مشتری داد و متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با سو استفاده از این عبارت سعی در جذب مشتری دارند، اما ما مفتخریم اعلام کنیم که وکلای آنی‌مشاور بیشترین شانس پیروزی در پرونده‌های حقوقی و کیفری و دریافت نتیجه به نفع شما را پیش رویتان قرار می‌دهند.

یکی از دغدغه‌های بزرگ مشتریان، پاسخگو نبودن وکیل پس از آن است که پرونده‌ای را برای گره‌گشایی در اختیار وی قرار می‌دهند. وکلای مجموعه آنی مشاور، درست همانطور که قانون مدنی ما نیز تاکید داشته که وکیل موظف به ارائه گزارش دوران تصدی خود است، با برگزاری جلسات توجیحی متعدد خیال شما را بابت روند پیشرفت پرونده راحت می‌کنند و شما را در جریان انجام آن قرار می‌دهند.

 

وکلای آنی‌مشاور هنگام انعقاد قرارداد مشاوره با شما برای حفظ اسرار موکلین خود و امانت‌داری در حفظ و نگه‌داری مدارکی که به آنها می‌سپارید تحت نظارت آنی‌مشاور تضمین می‌دهند.

 

هزینه خدمات وکالت آنی‌مشاور

 

هزینه های انجام خدمات وکالت با توجه به نوع پرونده و پیچیدگی های فنی و تخصصی آن با توافق بین وکیل و موکل تعیین و مشخص خواهد شد.
ولی در هر حال آنی مشاور در تمام مراحل وکالت بر کیفیت کار وکیل نظارت خواهد داشت.
درخواست وکیل آنی مشاور
 
در آنی مشاور برای رسیدن به بهترین راهکار طرح یا دفاع از یک دعوا ، وکیل پرونده از مشورت و هم اندیشی سایر وکلا استفاده کرده و مسائل و موضوعات پیچیده را در کارگروه های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار می دهند تا با کیفیت ترین راهکار که حقوق موکل را تضمین کند مورد استفاده قرار گیرد و حتی در برخی موارد که پرونده پیچیدگی های خاص خود را دارد به تشخیص آنی مشاور از حضور دو وکیل استفاده می شود.
در حالی که موکل فقط هزینه یک وکیل را پرداخت می کند!
از این‌رو در آنی مشاور احقاق حق موکل در کوتاه ترین زمان ممکن و با مطلوب ترین کیفیت و نتیجه در اولویت همه مدیران و وکلا می باشد و در این راستا هر گاه آنی مشاور احراز نماید که وکیل در انجام وظایف وکالتی خود کوتاهی کرده است نسبت به استرداد تمام یا بخشی از حق الوکاله پرداخت شده اقدام خواهد کرد.

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب