آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌ مشاور تجربه خواهید کرد.

درباره آنی مشاور

درباره آنی ‎مشاور

"آنی ‎مشاور" نخستین و جامع ترین سامانه مشاوره ‎های آنلاین کسب‎وکار در ایران

"آنی مشاور" ارتباط شما را با کارشناسان ، وکلای مجرب و مشاوران متخصص در حوزه کسب‎وکار برقرار می کند.
در "آنی ‎مشاور" به عنوان نخستین و جامع‎ترین سامانه آنلاین مشاوره‎ های کسب‎وکار در ایران، کاربران می‎توانند در همه نقاطی که دسترسی به اینترنت، ممکن باشد از جمله در محل کار یا زندگی، مشاوره‎ های تخصصی حوزه کسب‎ و کار در زمینه ‎های گوناگون را با کمترین هزینه و با صرفه‎جویی در هزینه‎های آمد و رفت و بدون دغدغه از گرفتاری در ترافیک دریافت نمایند.

در عین ‎حال کاربران گرانقدر می‎توانند با ملاحظه سوابق مشاوران و دیدگاه کاربران نسبت به آنها در محیطی کاملاً ایمن و مطمئن از مشاوران مورد نظر، مشاوره و خدمات حقوقی دریافت نمایند.
"آنی مشاور" درک می‌کند که فعالان اقتصادی، صاحبان کسب‎وکار و مدیران شرکتها در دنیای پرتلاطم و پیچیده امروز به دریافت مشاوره در زمینه‎های مالی، مدیریتی، حقوقی و فنی مرتبط با کسب‎وکار خود به گونه‎ای آسان و سریع، نیاز دارند و بر همین اساس، امکان دریافت مشاوره‎های فوری و آنلاین از متخصصانی که تا پیش از این یافتن و دسترسی به آنان برای مدیران شرکتها و صاحبان کسب‎وکار، سخت، وقت‎گیر و پرهزینه بود را فراهم نموده است.
با استفاده از "آنی مشاور" شما می ‎توانید از دفتر کار خود و از روی گوشی تلفن همراه خود به ده‎ها مشاور ، وکیل و کارشناس با هزینه کمتر دسترسی پیدا کنید و زمان، انرژی و بودجه خود را اقتصادی‎تر و به صرفه‎تر از گذشته، مدیریت فرمایید.
در "آنی مشاور" پرداخت حق‎المشاوره و هزینه‎ها را برای کاربران در بستر ایمن الکترونیکی، سریع و روان کرده‎ایم.
در "آنی‎مشاور" استانداردهای فنی برای امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی کاربران، رعایت شده و فضایی امن و مطمئن برای انجام مشاوره‎های کسب‎وکار فراهم گردیده است.
در "آنی مشاور" کاربران می‎توانند به آسانی و بدون نیاز به بستر دیگر، با ارسال متن، رزرو نوبت مشاوره حضوری و تماس تلفنی ، از کارشناسان ما مشاوره بگیرند و پس از انجام مشاوره، می‎توانند مکرراً به سوابق و آرشیو مشاوره‎های متنی و تلفنی انجام شده در ساماانه "آنی مشاور" مراجعه و از آنها بهره ببرند.
در "آنی‎ مشاور" صدها پرسش و پاسخ کاربردی مرتبط با نیاز صاحبان کسب‎ و کار وجود دارد که مطالعه آنها راهگشای فعالان اقتصادی است. علاوه بر اینکه امکان طرح پرسش را برای صاحبان کسب‎وکار فراهم کرده‎ایم.
با استفاده از سامانه "آنی ‎مشاور"  کسب ‎و کار خود را با انبوهی از مشاوران مجرب و وکلا و کارشناسان متخصص در زمینه‎ های گوناگون، مرتبط سازید.

 

                                                                      

طراحی و توسعه : ره وب