آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

انواع خدمات حقوقی در دعاوی ملکی

۲۱:۴۴ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 1041

۲۵

آبان

انواع خدمات حقوقی در دعاوی ملکی و ساختمانی در این نوشتار معرفی شده است. همچنین در نظر داریم از این پس، سلسله مطالبی را به معرفی انواع خدمات حقوقی و انواع مشاوره های حقوقی سامانه آنی مشاور اختصاص دهیم و بازدید کنندگان محترم سایت آنی مشاور را با انواع خدمات حقوقی و چگونگی دریافت خدمات و مشاوره های حقوقی از سامانه آنی مشاور آشنا کنیم.

انواع خدمات حقوقی در دعاوی ملکی و ساختمانی در این نوشتار معرفی شده است. همچنین در نظر داریم از این پس، سلسله مطالبی را به معرفی انواع خدمات حقوقی و انواع مشاوره های حقوقی سامانه آنی مشاور اختصاص دهیم و بازدید کنندگان محترم سایت آنی مشاور را با انواع خدمات حقوقی و چگونگی دریافت خدمات و مشاوره های حقوقی از سامانه آنی مشاور آشنا کنیم.

مقدمه

در نحوه تنظیم و انعقاد قراردادها، مشاوره حقوقی اهمیت زیادی دارد. اغلب در دعاوی ناشی از قراردادها آگاهی نداشتن از قوانین، قواعد، اصول و روش های کاربردی در تنظیم قرارداد باعث تضییع حقوق اشخاص می شود.

بی توجهی به اصول و مبانی حقوقی در تنظیم قراردادها مساوی است با خسارت و زیان ، اختلاف و دعوا.

دانستن و رعایت باید ها و نبایدهای معاملات، تضمین کننده حقوق شماست و مسلما آگاهی و شناخت قوانین مربوطه از بروز اختلافات و دعاوی در آینده جلوگیری خواهد کرد.

بکارگیری یک روش مطمئن و باصرفه در انجام معاملات و انعقاد قراردادها که توسط گروهی کاردان و معتبر ، معرفی و پیاده‌سازی شده باشد اهمیت فراوانی دارد.

پیشنهاد ما بهره گیری از مشاوره ای تخصصی و مطمئن است.

توصیه می‌کنیم با مطالعه این نوشتار از خدمات حقوقی و مزیت های بهره‌مندی از سامانه آنی مشاور نسبت به سایر روش های مشاوره آگاه شوید و دوستان و آشنایان خود را هم از مزایای این سامانه حقوقی آگاه کنید.

بخشی از خدمات حقوقی آنی مشاور در ارتباط با مسایل و دعاوی ثبتی، ملکی و ساختمانی به شرح زیر است:

۱-ارائه️ مشاوره حقوقی تخصصی درباره انواع معاملات و قراردادهای ملکی و ساختمانی، آگاهی کامل از موضوع قرارداد ، تعهدات قراردادی ، مدت قرارداد ، شرایط فسخ ،تضمین و ضمانت اجرای عدم انجام تعهدات قراردادی و...

۲-️ داوری در اختلافات و دعاوی ملکی و ساختمانی

(مشاوره درباره داوری، قبول داوری، وکالت در دعاوی مرتبط با داوری، تهیه لایحه دفاعیه در دعاوی داوری) آشنایی با مزیت های مرجع داوری به عنوان یک روش قانونی برای حل و فصل اختلافات و دعاوی.

۳-️ مشاوره حقوق مالیاتی ویژه مسایل و معاملات املاک اعم از مالیات نقل و انتقال املاک، مالیات سرقفلی، مالیات خانه های خالی، مالیات ارث، مالیات اجاره املاک، مالیات شرکت‌های ساختمانی، انبوه سازی و بساز بفروش

(با توجه به مقررات جدید مالیاتی)

۴-️ تنظیم انواع نمونه قراردادهای ساختمانی، مشارکت، ملکی، رهن، معاوضه، تهاتر، سرمایه‌گذاری، فروش و خرید و....

۵-️ مشاوره تخصصی چک و سفته در خصوص پرداخت و دریافت وجه معامله. با توجه به اینکه تمام یا بخش عمده‌ای از تراکنشهای مالی مرتبط با دریافت و پرداخت در معاملات ملکی از طریق چک انجام می گردد آگاهی نسبت به مقررات این حوزه در امور و دعاوی ملکی دارای اهمیت می باشد. (با توجه به مقررات جدید قانون صدور چک)

۶- تنظیم دادخواست، شکایت، اظهارنامه و دفاعیات حقوقی و مالیاتی در انواع دعاوی و مسایل ملکی و ثبتی و ساختمانی (اعم از شورای حل اختلاف، کمیسیون های شهرداری، دادگاه ها و دادسراها، هیات های حل اختلاف مالیاتی، هیات نظارت ثبت، دیوان عدالت اداری و.....) کسب آگاهی از جرایم مربوط به قراردادها و مجازات آنها.

۷-️ وکالت‌ در انواع دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی، ساختمانی، مالیاتی، بانکی.

و تمام آنچه که از مسایل حقوقی و قانونی در معاملات خود لازم است بدانید...

شما می‌توانید برای درخواست و دریافت مشاوره علاوه بر تماس مستقیم با شماره تلفن های ما از طریق نصب اپلیکیشن «آنی مشاور»  بر روی گوشی تلفن همراه خود به دو صورت «مشاوره تلفنی اینترنتی» و «مشاوره کتبی» (مشاوره چتی)  اقدام به دریافت مشاوره کنید.

مزیت های اپلیکشن آنی مشاور در مقایسه با سایر روش های مشاوره:

قابل ذکر است که اگر از طریق نصب اپلیکیشن آنی مشاور اقدام به دریافت مشاوره فرمایید علاوه بر اینکه هزینه دریافت مشاوره تا حدود نصف کاهش پیدا می کند از مزایای دیگری همانند امکان استفاده از بانک پرسش و پاسخ، امکان طرح سوال های کتبی کوتاه، امکان دریافت مشاوره در زمینه های تخصصی دیگر، امکان اظهارنظر درباره کیفیت مشاوره دریافتی و امکان آرشیو و نگهداری سوابق مشاوره‌های کتبی خود و مراجعه مکرر به آنها نیز برخوردار خواهید شد.

در نتیجه با نصب اپلیکیشن حقوقی آنی مشاور در تلفن همراه خود در واقع دفاتر کار مشاوران و وکلای سراسر کشور همیشه در کنار شما و در دسترس شما خواهند بود.

سایت «آنی مشاور» و سامانه «آنی مشاور» همراه با اپلیکیشن آنی مشاور (نسخه اندروید) و نیز وب اپلیکیشن آنی مشاور (pwa) بعنوان نخستین سامانه مشاوره های حقوقی کسب و کار به صورت آنلاین در ایران فعالیت دارد با انبوهی از رهنمودهای کاربردی و سودمند و بیش از ۵۰۰ پرسش و پاسخ در زمینه های مختلف حقوقی مرتبط با کسب و کار شما همراه شماست.

توجه داشته باشید که علاوه بر صاحبان کسب و کارها و مدیران شرکتها و طرفین دعاوی و اختلافات در روابط اجتماعی اقتصادی و خانوادگی و...

متخصصان حقوقی و مشاوران و وکلا هم می توانند با عضویت در این اپلیکیشن به ارائه خدمات حقوقی بپردازند و به عنوان مشاور فعالیت داشته باشند و برای خود کسب درآمد کنند.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ، کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی برای خود و مدیران و کارکنان شرکتتان درباره این موضوع می توانید درخواست خود را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

 

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب