آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

کلاهبرداری در تاسیس و اداره شرکت با مسئولیت محدود

۲۱:۱۲ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 1192

۱۰

آبان

در هنگام تاسیس و همچنین در اداره شرکت با مسئولیت محدود ، نکات و الزامات مهمی هست که اگر رعایت نشود می تواند موجب تعقیب کیفری موسسان و مدیران شرکت با مسئولیت محدود ، تحت عنوان کلاهبردار شود.

در هنگام تاسیس و همچنین در اداره شرکت با مسئولیت محدود ، نکات و الزامات مهمی هست که اگر رعایت نشود می تواند موجب تعقیب کیفری موسسان و مدیران شرکت با مسئولیت محدود ، تحت عنوان کلاهبردار شود.

این نکات و الزامات ، عبارتند از:

  1.  موسس و مدیری که به دروغ تایید کرده باشد آورده نقدی شرکا (سرمایه نقدی شرکت) را دریافت کرده، کلاهبردار شناخته می شود.
  2. موسس و مدیری که تسلیم آورده غیرنقدی شرکا را به دروغ تایید کرده باشد کلاهبردار شناخته می شود.
  3. موسس و مدیری که آورده غیرنقدی شرکا را به بیش از ارزش واقعی آن، قیمت گذاری و قبول کرده باشد کلاهبردار شناخته می شود.
  4. مدیرانی که بدون وجود ترازنامه و صورت دارایی صحیح، اقدام به تقسیم سود و اموال شرکت کرده باشند کلاهبردار شناخته می شوند.
  5. مدیرانی که به استناد ترازنامه شرکت و صورت دارایی جعلی و دروغین، اقدام به تقسیم سود و اموال شرکت کرده باشند کلاهبردار شناخته می شوند.

توصیه می شود شرکای شرکت ها ، مدیران و اشخاص ذی نفع  و طرف قرارداد با شرکت های با مسئولیت محدود در صورت مواجه شدن با موارد کلاهبرداری در تاسیس و اداره شرکت با مسئولیت محدود قبل از هر اقدامی ابتدا با مشاور متخصص در امور شرکت ها مشاوره داشته باشند و از این طریق از حقوق و تکالیف قانونی خود، راهکارهای قانونی، چگونگی طرح دعوای کیفری و... آگاهی کسب نمایند.

برای ارتباط با مشاوران متخصص در این حوزه کافیست اپلیکیشن مشاوره حقوقی آنی مشاور را دانلود و نصب کنید.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606