آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

ممنوعیت ثبت شرکت بدلیل بدهی مالیاتی

۱۴:۵۶ - ۰۸ شهریور ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 2531

۰۸

شهریور

در قانون جدید مالیات های مستقیم ایران، ثبت شرکت جدید و عضویت در هیات مدیره شرکت ها برای مدیران شرکت‌ها و موسساتی که بدهی مالیاتی دارند ممنوع شده است.

ممنوعیت ثبت شرکت بدلیل بدهی مالیاتی در این نوشتار بررسی می گردد. در قانون جدید مالیات های مستقیم ایران، ثبت شرکت جدید و عضویت در هیات مدیره شرکت ها برای مدیران شرکت‌ها و موسساتی که بدهی مالیاتی دارند ممنوع شده است.

برابر اصلاحات تیرماه 1394 در قانون مالیات های مستقیم و مشخصا مستند به تبصره 3 ماده 186 قانون مذکور، سازمان امور مالیاتی کشور، اسامی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ها و موسسات دارای بدهی مالیاتی (اعم از مالیات مستقیم و مالیات ارزش افزوده) را به اداره ثبت شرکت‌ها اعلام می نماید.

 اداره ثبت شرکت ها مکلف شده است از ثبت شرکت یا موسسه بنام اشخاصی که سازمان امور مالیاتی آنها را بدهکار مالیاتی اعلام کرده است و همچنین از ثبت عضویت افراد اعلام شده از سوی سازمان امور مالیاتی به عنوان هیات مدیره به مدت 3 سال، خودداری کند.

آنی مشاور، مشاوران خبره و حرفه ای در زمینه مالیات دارد که می توانند با راه کار های مناسب باعث حفظ حقوق مالیاتی شما و جلوگیری از اشتباهات و تشخیص های مالیاتی نادرست در مورد شما شوند
با نصب اپلیکیشن آنی مشاور از مشاوران مالیاتی، مشاوره دریافت کنید.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب