× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

مشاوره مالیاتی

مشاوره حقوقی مالیاتی

به دلایل مختلفی شاهد توجه روزافزون دولت جمهوری اسلامی ایران به وصول مالیات در جهت تامین هر چه بیشتر منابع مالی از این محل، هستیم.

اهمیت وجود مراکز ارائه دهنده مشاوره مالیاتی

شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و افراد صنفی و کسبه، همراه با کاستی های همیشگی در برخورداری از دانش مالیاتی با فقدان مراکز ارائه دهنده مشاوره مالیاتی نیز مواجه هستند. مراکز ارائه دهنده مشاوره مالیاتی به ویژه در زمینه حقوق مالیاتی می توانند با کمک به افزایش آگاهی مردم و فعالان اقتصادی و صنفی نسبت به حقوق مالیاتی در دستیابی مدیران شرکت ها و فعالان اقتصادی به عملکرد مالیاتی بهتر و فعالیت پایدار اقتصای ، موثر واقع گردند و کاهش اختلافات و دعاوی مالیاتی و افزایش رونق در تولید را موجب شوند. 

 

افزایش پیچیدگی و تراکم قوانین مالیاتی

طی سال های اخیر و به ویژه از ابتدای سال 1395 با پیچیدگی ها و سخت گیری های بیشتر در قانون مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده، روبرو بوده ایم.

مشاوره مالیاتی آنلاین، کسب و کار شما را در برابر ریسک های مالی و قانونی سنگین، محافظت می کند.

آنی مشاور با هدف ارائه مشاوره مالیاتی سریع، با کیفیت و ارزان، با بهره گیری از مشاوران مالیاتی و حقوقدانان و وکلای مالیاتی و با استفاده از بستر فضای مجازی و فناوری های نوین در تلاش است دسترسی فعالان صنفی و اقتصادی و مدیران شرکت ها را به مشاوره های مالیاتی، تسهیل، بهینه و ارزان نماید.

 

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاوره مالیاتی

مقالات مرتبط :