× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

دریافت مشاوره حقوقی از کجا ؟

برای دریافت مشاوره حقوقی به کجا مراجعه کنیم؟

از تجارت تا حل اختلاف؛ کار خود را به کاردان بسپارید.

با تخصصی شدن امور و پدید آمدن قوانین مدرن، اشخاص حقیقی و حقوقی برای رسیدن به مقصود خود نیاز به کمک مشاوران کارکشته و زبده دارند. این امر استثنا ندارد و از مشاوره قرارداد تا مشاوره حقوقی شرکت ها را شامل می شود. در این نوشته، نگاهی دقیق به امر مشاوره خواهیم داشت و تبیین می کنیم برای دریافت آن، چه فرد یا سازمانی صلاحیت دارد. مطالعه سطرهای پیش رو برای افراد فعال در حوزه تجارت، مهاجرت، دانشجویان حقوق و به طور کلی هر فرد درگیر با مسائل قانونی (حتی یک اختلاف ساده خانوادگی) مفید به فایده خواهد بود.

مقدمه؛ مشاوره امری است تخصصی و جدی

فرد یا سازمانی که به شما مشاوره می دهد باید در حوزه ای مشخص دارای تخصص آکادمیک و تجربه کاری قابل توجه داشته باشد و با اتکا به تسلط قانونی، در اثر آشنایی با روند کار، تجربه را چاشنی کار سازد و بهترین راه ممکن را پیش پای شما قرار دهد. در نتیجه، پیش از هرچیز درباره تخصص (محل و مقطع تحصیلی) و تجربه (سنوات فعالیت و پرونده های به موفقیت رسیده) مشاور، تحقیق و پرس و جو کنید.

حوزه های مختلف مشاوره حقوقی

از آن جا که فعالیت های گوناگونی در کشورمان رواج دارد، قوانین گسترده ای هم وضع شده و اجرا می گردد. به تبع این حقیقت برداشتن گامی بدون اطلاع از قوانین، می تواند عواقب غیرقابل باوری داشته باشد. به طور مشخص اما، شما می توانید در حوزه های زیر از آنی مشاور، مشاوره دریافت کنید :

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاور حقوقی

مقالات مرتبط :