آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

ایده های راه اندازی کسب و کار

۲۰:۲۵ - ۰۱ تیر ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 2125

۰۱

تیر

با توجه به تجربه و تخصص حقوقی و آگاهی از قوانین مربوط به موضوع کسب و کار،ایده هایی برای راه اندازی کسب و کاروجود دارد که مسلما بهره مندی از یک مشاوره حقوقی تخصصی برای افرادی که ایده هایی برای راه اندازی کسب و کار جدید برای خود دارند یک نیاز و ضرورت محسوب می شود.

ایده های راه اندازی کسب و کار خود را با مشاوران آنی مشاور در میان بگذارید

با توجه به تجربه و تخصص حقوقی و آگاهی از قوانین مربوط به موضوع کسب و کار، مسلما بهره مندی از یک مشاوره حقوقی تخصصی کسب و کار برای افرادی که ایده های راه اندازی کسب و کار جدید برای خود دارند یک نیاز و ضرورت محسوب می شود.

بررسی مزیت ها و معایب راه اندازی کسب و کار، برنامه ریزی برای ارائه خدمات و کسب درآمد  و در نهایت ارائه تکنیکهای کاربردی در کسب و کار از موضوعاتی است که یک مشاور راه اندازی کسب و کار به افراد متقاضی ارائه می نماید.

افرادی که برای راه اندازی کسب و کار جدید برای خود ایده هایی دارند می‌توانند با حضور در یک جلسه مشاوره و با بیان ایده ها، تصمیم ها ، اهداف و همچنین تخصص و مهارت خود، مشاور را از وضعیت علمی و عملی خود آگاه ساخته و مطابق با آنها خدمات حقوقی و مشاوره دریافت نمایند.

در مقابل، مشاور حقوقی متخصص در راه اندازی کسب و کارها، آگاهی و تجربه و تخصص خود را مطابق خواسته ها و نیازهای متقاضی در اختیار او قرار می دهد.

 

توصیه می‌شود فعالان اقتصادی ،سرمایه گذاران و به طور کلی افرادی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارند با کمک مشاوره مالیاتی ، مشاور قراردادهای کاری ،حسابداری و مالی و ... همه جوانب کار را بررسی و سپس اقدام به راه اندازی کسب و کار و یا تغییر در کسب و کار و تنظیم قرارداد های مربوطه نمایند.

 

ایده های راه اندازی کسب و کار

 

یکی دیگر از فوایدی که مشاوره برای فعالان اقتصادی و کسبه و سرمایه‌گذاران دارد گرفتن ایده‌ها نظرات و راهکارهای مشاوران می باشد.

با بهره‌گیری از تجربیات و آگاهی های مشاوران حقوقی که تجربه کافی در این زمینه دارند می توان سطح ایده های کسب و کار خود را ارتقا بخشید و کم و کاست های آن را شناسایی و جبران کرد و در نهایت بهترین ایده راه انتخاب نمود.

پیشنهاد ما نصب اپلیکیشن آنی مشاور و بهره مندی از مزیت های مشاوره کاری آنلاین می باشد که از این طریق امکان انتخاب مشاوران حقوقی در تمامی زمینه های کسب و کارتان را خواهید داشت.

در این سامانه اینترنتی به صورت آنلاین (نوشتاری و تلفنی) و حضوری می‌توانید به مشاوران متخصص آنی مشاور دسترسی پیدا کرده،مسائل و مشکلات حقوقی خود را بدون صرف وقت و هزینه های اضافی و بدون محدودیت مکانی و زمانی حل و فصل نمایید و راه حل قانونی آن را پیدا کنید.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

 

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606