آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

مشاور داوری

۲۰:۰۹ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۰

  • 0
  • 1
  • 2320

۳۰

مرداد

داوری یک، عمل حقوقی است و آثار مالی و حقوقی زیادی در روابط بین فعالان اقتصادی و صنفی بر جا می گذارد بنابراین نیاز به دریافت مشاوره های حقوقی پیرامون داوری به یکی از نیازهای قابل توجه، تبدیل شده است.

مشاوره حقوقی و داوری

داوری یکی از شیوه های حل اختلاف تجاری و حقوقی است. داور که ممکن است یک نفر یا یک هیات داوری یا یک موسسه داوری باشد به موجب قرارداد یا توافقی که طرفین قرارداد یا طرفین اختلاف با یکدیگر حاصل می نمایند صلاحیت رسیدگی به اختلافات و دعاوی بین آنها را در محدوده اختیار و صلاحیتی که طرفین اختلاف، برای داور تعیین کرده اند پیدا می کند.

داوری در نظام حقوقی ایران با استقبال و توسعه روزافزون مواجه شده است. داوری یک عمل حقوقی است و آثار مالی و حقوقی زیادی در روابط بین فعالان اقتصادی و صنفی بر جا می گذارد بنابراین نیاز به دریافت مشاوره های حقوقی پیرامون داوری به یکی از نیازهای قابل توجه، تبدیل شده است.

آنی مشاور با بهره گیری از کارشناسان و وکلای دادگستری که در زمینه داوری دارای تخصص حقوقی و فنی لازم هستند ارائه مشاوره آنلاین حقوقی به طرفین قرارداد و به داوران را مورد توجه قرار داده است. 

 

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606