آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

چگونگی اعمال حق فسخ قرارداد

۱۲:۱۳ - ۰۳ تیر ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 2485

۰۳

تیر

بطور خلاصه درباره چگونگی اعمال حق فسخ قرارداد به نکات زیر توجه کنید: ۱- فقط در مواردی که در قرارداد به صورت صریح و روشن آمده است حق فسخ قرارداد را دارید.

گاهی موارد در قراردادها ، شرط می شود که بنا به بعضی دلایل و شرایط یکی از طرفین ، حق فسخ قرارداد را دارد.

چگونگی استفاده از این حق و چگونگی اعمال حق فسخ قرارداد، بسیار مهم است.

 

بطور خلاصه درباره چگونگی اعمال حق فسخ قرارداد به نکات زیر توجه کنید:

۱- فقط در مواردی که در قرارداد به صورت صریح و روشن آمده است حق فسخ قرارداد را دارید. (موارد قانونی حق فسخ را بعداً مطرح خواهیم کرد.)

۲- فقط وقتی برای اعمال و اعلام فسخ قرارداد اقدام کنید که واقعا شرایط فسخ قرارداد طبق مفاد قرارداد، مهیا شده باشد.

۳- در اعلام فسخ قرارداد به طرف مقابل، دقیقا به همان روشی عمل کنید که در قرارداد آمده و اگر هیچ روشی برای اعلام فسخ قرارداد مورد توافق شما و طرف مقابل قرار نگرفته، اعلام فسخ قرارداد را از طریق اظهارنامه رسمی انجام دهید.

۴- همانگونه که بیان شد فسخ قرارداد یک مسأله بسیار با اهمیت است. حتما پیش از اقدام به فسخ قرارداد و نیز پیش از اقدام برای اعلام فسخ قرارداد یا پیش از ابلاغ اظهارنامه رسمی برای فسخ قرارداد با کارشناس حقوقی یا وکیل متخصص در آن زمینه همفکری و مشورت کنید.

مشاوران حقوقی و وکلای متخصص قراردادها در مجموعه آنی مشاور به صورت آنلاین و حضوری آماده ارائه خدمات حقوقی به متقاضیان می باشد برای برقراری ارتباط آنلاین با مجرب ترین و متخصص ترین مشاوران ایران کافی اپلیکیشن مشاوره حقوقی آنی مشاور را دانلود و نصب کنید.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606