× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

مشاور بانکی

فعالان اقتصادی علاوه بر تلاش برای تامین منابع مالی، در جریان داد و ستدهای خود و همچنین برای بهره گیری از بستر ها و درگاه های پرداخت و دریافت، ناگزیر خواهند بود که با بانک‌ها روابط مستمر و پایداری داشته باشند.
گستردگی خدمات بانکی و الزامات اقتصادی امروزی که امکان فعالیت بدون ایفای نقش بانک را میسر نمی سازد بکارگیری مشاور بانکی مسلط به حقوق بانکی و دستورالعمل ها و شیوه های عملکرد بانک، اجتناب ناپذیر می نماید.

دریافت تسهیلات بانکی، برخورداری از تخفیف بخشودگی در هنگام مواجهه با جرایم بانکی، تبدیل و آزادی وثایق بانکی و نیز اختلافات و دعاوی بانکی، فعالان اقتصادی را به دریافت مشاوره بانکی و استفاده از یک مشاور بانکی امین و متخصص، سوق خواهد داد.

پیش از دریافت وام باید با مشاورمشوت نماییم

به این دلیل که تنوع در اخذ وام بسیار زیاد می باشد و با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت، نوع و مقدار وام برای هر شخص متفاوت است و به او بستگی دارد. باید تمامی این موضوعات در نظر گرفته شود.

بنابراین با در نظر گرفتن راه های مختلفی که در دریافت وام وجود دارد بهترین و مناسب ترین راه را اشخاصی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند یعنی مشاورین امور بانکی در اختیار شما قرار می دهند.

در مسائل مربوط به بانک داری مخصوصا در بانک داری الکترونیکی، حمایت از مصرف کننده ضروری است و در حقوق مربوط به آن نیز پیش بینی شده است.

و چون در مسائل مربوط به بانک داری به ویژه بانکداری الکترونیکی از مسائل به روز و جدید می باشد طبیعی است که اطلاعات افراد جامعه نسبت به قوانین و مقررات آن محدود و کم باشد و در پی این امر، جزائم و اشتباهاتی نیز به وجود آید که بهترین راه برای عدم بروز چنین مسائلی، دریافت مشورت از اشخاصی است که در این حوزه تخصص دارند مانند مشاورین و وکلا آگاه به مسائل بانک داری.
 

آنی مشاور، گروه کثیری از مشاوران بانکی که در زمینه های مختلف دارای تخصص و تجربه هستند را بکار گرفته تا بتواند به فعالان اقتصادی و صنفی، مشاوره بانکی متناسب با نیاز و فعالیت آنها را ارائه نمایند.

مشاوران بانکی آنی مشاور به شما برای کسب اطلاع از چگونگی و ضوابط اعطای تسهیلات بانکی، مسائل و اختلافات مرتبط با انواع قراردادهای بانکی، دعاوی بانکی، تودیع و آزادی وثیقه، اجرای اسناد، توقیف و مزایده اموال، تمدید، استمهال و تجدید تسهیلات بانکی مشاوره آنلاین و مشاوره حضوری خواهند داد.

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاوره بانکی