× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

مشاوره چک

چک در روابط مالی مردم و در تنظیم معاملات و تسهیل تجارت و نیز در سرعت بخشیدن به چرخه اقتصادی کشور دارای اهمیت بسیار و نقش انکارناپذیر است.
تعداد فراوان چکهای مبادله شده به این توجه فعالان اقتصادی و صنفی نشان دهنده اهمیت و از سوی دیگر نشان دهنده لزوم توجه مدیران شرکت ها و فعالان اقتصادی و صنفی به قوانین و موازین حقوقی حاکم بر صدور صدور چک و دریافت و انتقال چک می باشد.

اعتبارسنجی چک
تلاش‌های دولت جمهوری اسلامی ایران و بانک مرکزی در سالیان اخیر، متوجه افزایش امکان اعتبار سنجی در مورد دارنده چک و آسان نمودن روش شناسایی اعتبار صادر کننده چک بوده است.

مشاوره حقوقی چک

هر چند مشاوره چک دارای اهمیت و ارزش خاص خود می باشد اما فعالان اقتصادی و مدیران شرکتها را بی نیاز از مشاوره های حقوقی و بانکی پیرامون چک نمی نماید.

آنی مشاور با به‌کارگیری حقوقدانان، وکلا و کارشناسان مجرب حقوقی و بانکی در تلاش است بهترین مشاوره اسناد تجاری پیرامون صدور چک، انتقال چک و دریافت چک را به کاربران و مشتریان گرانقدر خود ارائه نماید.

مشاوره حقوقی در زمینه چک، شما را با الزامات و بایسته های صدور چک، الزامات و بایسته های دریافت چک، الزامات و بایسته های انتقال چک و الزامات و بایسته های مرتبط با دعاوی و اختلافات چک و چگونگی اقدام قانونی برای وصول وجه چک و اجرای احکام مربوط به چک در زمینه های حقوقی، کیفری و ثبتی آشنا می سازد.

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاوره اسناد تجاری