آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

مشاوره سفته

۰۲:۱۶ - ۰۷ تیر ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 3313

۰۷

تیر

بهره گیری از مشاوره حقوقی درباره مشاوره اخذ دسته چک و مشاوره سفته باعث افزایش اطمینان از وصول آن می شود

مشاوره حقوقی سفته

سفته پس از چک، دومین سند تجاری پرکاربرد در نظام اقتصادی و حقوقی ایران به شمار می‌رود و مشاوره حقوقی سفته، دارای ارزش کاربردی برای فعالان اقتصادی است.

آسان بودن تهیه سفته نسبت به چک (به ویژه با توجه به اینکه اخذ دسته چک از بانک ها امروزه سخت‌تر از گذشته شده است) هزینه ارزان تهیه سفته نسبت به سایر اسناد و حمایت های قانونی مربوط به سفته که الزام صادرکننده و ظهرنویس و ضامن سفته به پرداخت وجه سفته را مطمئن و قدرتمند کرده است باعث شده که سفته کاربردهای متعددی در روابط اقتصادی پیدا کند.در این رابطه باید از مشاورین مشاوره چک راهنمایی دریافت نمایید.

مسائل حقوقی مربوط به سفته، دامنه گسترده ای دارد و از چگونگی صدور سفته، چگونگی ظهرنویسی سفته، چگونگی ضمانت از صادرکننده سفته یا از ظهرنویس سفته تا مسائل مربوط به مطالبه وجه سفته از صادرکننده یا از ظهرنویس یا از ضامن و تشریفات قانونی مرتبط با فرایند مطالبه وجه سفته را در بر می گیرد.

آنی مشاور با بهره گیری از وکلا و کارشناسان متخصص حقوقی و بانکی، برترین مشاوره حقوقی و بانکی درباره مسائل سفته را به فعالان اقتصادی و مدیران شرکتها ارائه می نماید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب