آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

مشاوره حقوقی شرکت ها

۱۴:۱۸ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 2097

۲۱

مرداد

مشاوره حقوقی شرکت ها در دنیای امروز که کسب و کارها در احاطه انبوهی از مسائل و مقررات پیچیده قرار گرفته است ؛ اهمیت فراوانی دارد.

مشاوره حقوقی شرکتها
 

در دنیای امروز که کسب و کارها در احاطه انبوهی از مسائل و مقررات پیچیده قرار گرفته نقش مشاوره حقوقی شرکت ها اهمیت فراوانی پیدا کرده است.
 
شرکت ها به عنوان مهمترین و فعالترین ساختار کارآفرینی در کشور در معرض ابهامات و مشکلات حقوقی فراوانی قرار دارند و برای دستیابی به رهنمودها و راه حل های موثر برای کاهش ریسک و مخاطرات موجود و برون رفت از مشکلات نیازمند دریافت مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله : 
 
تدوین قراردادها و دعاوی ناشی از قراردادها، مالیات بر عملکرد، چک و اسناد تجاری، مالیات بر ارزش افزوده، داوری در دعاوی و اختلافات، وصول مطالبات معوقه، تسهیلات و معوقات بانکی، گمرکی، بیمه ای، املاک و امور ثبتی، جرایم اقتصادی، واردات و صادرات، تامین اجتماعی، روابط و دعاوی کار و..... می باشند.
 

مشاور حقوقی شرکت ها

 
بدیهی است که مدیران شرکت ها فرصت و دانش لازم برای آگاهی تخصصی از همه مقررات و یافتن راهکار برای همه مسائل و مشکلات مربوط به امور شرکت را ندارند.

 

خدمات مشاوره حقوقی آنی مشاور

 
آنی مشاور  که نخستین سامانه مشاوره های کسب و کار در ایران است از طریق اپلیکیشن آنی مشاور برای رفع دغدغه ها و نیاز مدیران شرکت‌ها و در جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین مشاوره حقوقی ممکن بر آمده است. جهت ارتباط با مشاوران اپلیکیشن مشاوره حقوقی را دانلود و نصب کنید.
 
و با بکارگیری کارشناسان مجرب و متخصص (که دارای تجربه در دستگاههای اجرائی و بنگاه های اقتصادی هستند) و هم‌چنین با بهره گیری از تخصص کارشناسان رسمی دادگستری همانند کارشناسان حسابداری و مالی، کارشناسان رسمی مالیاتی، وکلای متخصص در امور و دعاوی چک، اسناد تجاری، امور شرکت ها، امور مالیاتی، امور بیمه ای و بانکی، امور لیزینگ، حقوق مهندسی و پیمانکاری، املاک شهرداری ها و تنظیم قراردادها امکان ارایه بهترین و با کیفیت ترین مشاوره های کسب و کار را به مدیران شرکت‌ها از طریق اپلیکیشن آنی مشاور فراهم آورده است.
 
جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :
 
 02188326049 و 09195663606 مطرح فرمایید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606