× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

مشاوره حقوقی شرکت ها

 

در دنیای امروز که کسب و کارها در احاطه انبوهی از مسائل و مقررات پیچیده قرار گرفته نقش مشاوره حقوقی شرکت ها اهمیت فراوانی پیدا کرده است.

 

شرکت ها به عنوان مهمترین و فعالترین ساختار کارآفرینی در کشور در معرض ابهامات و مشکلات حقوقی فراوانی قرار دارند و برای دستیابی به رهنمودها و راه حل های موثر برای کاهش ریسک و مخاطرات موجود و برون رفت از مشکلات نیازمند دریافت مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله : 

تدوین قراردادها و دعاوی ناشی از قراردادها، مالیات بر عملکرد، چک و اسناد تجاری، مالیات بر ارزش افزوده، داوری در دعاوی و اختلافات، وصول مطالبات معوقه، تسهیلات و معوقات بانکی، گمرکی، بیمه ای، املاک و امور ثبتی، جرایم اقتصادی، واردات و صادرات، تامین اجتماعی، روابط و دعاوی کار و..... می باشند.


 
بدیهی است که مدیران شرکت ها فرصت و دانش لازم برای آگاهی تخصصی از همه مقررات و یافتن راهکار برای همه مسائل و مشکلات مربوط به امور شرکت را ندارند.

 

آنی مشاور  که نخستین سامانه مشاوره های کسب و کار در ایران است از طریق اپلیکیشن آنی مشاور برای رفع دغدغه ها و نیاز مدیران شرکت‌ها و در جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین مشاوره های ممکن بر آمده است. جهت ارتباط با مشاوران اپلیکیشن مشاوره حقوقی را دانلود و نصب کنید.

 

و با بکارگیری کارشناسان مجرب و متخصص (که دارای تجربه در دستگاههای اجرائی و بنگاه های اقتصادی هستند) و هم‌چنین با بهره گیری از تخصص کارشناسان رسمی دادگستری همانند کارشناسان حسابداری و مالی، کارشناسان رسمی مالیاتی، وکلای متخصص در امور و دعاوی چک، اسناد تجاری، امور شرکت ها، امور مالیاتی، امور بیمه ای و بانکی، امور لیزینگ، حقوق مهندسی و پیمانکاری، املاک شهرداری ها و تنظیم قراردادها امکان ارایه بهترین و با کیفیت ترین مشاوره های کسب و کار را به مدیران شرکت‌ها از طریق اپلیکیشن آنی مشاور فراهم آورده است.

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاور حقوقی