آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

مشاوره آنلاین کسب و کار

۰۲:۳۶ - ۰۱ تیر ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 1856

۰۱

تیر

از طریق اپلیکیشن آنی مشاور، بدون نیاز به صرف وقت و هزینه غیر‌ضروری برای یافتن مشاوران متخصص مورد نیاز خود و حتی بدون نیاز به آمد و رفت و هزینه‌های غیر‌ضرور برای انجام مشاوره آنلاین کسب و کار

خوشبختانه، پیشرفت فناوری این امکان را برای مدیران شرکت‌ها، فعالان اقتصادی، کسبه و صنوف فراهم آورده است که از طریق اپلیکیشن آنی مشاور، بدون نیاز به صرف وقت و هزینه غیر‌ضروری برای یافتن مشاوران متخصص مورد نیاز خود و حتی بدون نیاز به آمد و رفت و هزینه‌های غیر‌ضرور برای انجام مشاوره آنلاین کسب و کار، به انبوهی از مجرب ترین مشاوران کسب و کار در ایران در زمینه های زیر، دسترسی پیدا کنند.

و بتوانند از روی گوشی تلفن همراه خویش، در هر کجا که هستند بطور آنلاین، سریع و ساده به مشاوران و متخصصان مورد نیاز با کسب و کار خود دسترسی داشته باشند و با دریافت مشاوره های با کیفیت و مناسب، به اتخاذ تصمیمات بهتر، هزینه ها و ریسک های کمتر و سود بیشتر، نائل شوند.

مشاوره آنلاین کسب و کار

 

حتی اگر مایل به مشاوره حضوری با کارشناسان ما باشید می توانید از طریق اپلیکیشن آنی مشاور از نوبت های خالی کارشناسان ما آگاه شوید و بدون نیاز به تماس با منشی و ...مستقیما برای دریافت مشاوره، بر اساس نوبت های خالی اعلام شده از سوی مشاور، رزرو نوبت بفرمایید.

مشاوران حقوقی، مشاوران تهیه طرح توجیهی، مشاوران بانکی، مشاوران مالیاتی ویژه شرکت ها، مشاوران تامین اجتماعی، مشاوران بیمه، مشاوران روابط و دعاوی کار، مشاوران داوری در اختلافات و دعاوی، مشاوران مالیاتی ویژه صنوف، مشاوران حسابداری و مالی، مشاوران حقوق خانواده، مشاوران دعاوی و....از جمله مشاورانی هستند که از طریق اپلیکیشن آنی مشاور، تخصص و تجربه آنان در دسترس شرکت ها، فعالان اقتصادی و کسبه و صنوف قرار گرفته است.

علاوه بر فعالان اقتصادی و کسبه، سایر اقشار و افراد نیز می توانند متناسب با نیاز خود ازطریق اپلیکیشن آنی مشاور در موارد و زمینه های لازم مشاوره بگیرند.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606