آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

مشاوره مالیات بر ارث

۱۰:۲۸ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 5502

۲۹

مهر

مشاور مالیات بر ارث باید به قانون مالیات بر ارث و چگونگی اخذ انحصار وراثت آگاهی داشته باشدکه بتواند مشاوره آنلاین مالیاتی با کیفیتی را ارائه دهد.محاسبه سهم الارث آنلاین مالیات بر ارث مزایای بسیاری همراه خواهد داشت. مالیات بر ارث سهام و گواهی مالیات بر ارث چگونه است؟

مشاور مالیات بر ارث در مواقعی که در نتیجه فوت شخص ، مالی از او به ورثه می رسد درخصوص مالیاتی که ورثه نسبت به سهم الارث خود باید پرداخت نمایند مشاوره مالیاتی می‌دهد .

مشاوره دادن در خصوص مالیات بر ارث و مشاوره آنلاین مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی کامل از قوانین خاص و مرتبط با متوفی دارد .

 مالیات بر ارث برحسب اینکه ترکه متوفی به چه میزان است متغیر می باشد همچنین میزان مالیات بر ارث و گواهی مالیات بر ارث سهام وهمچنین محاسبه سهم الارث آنلاین مالیات بر ارث به نسبت میان وارث با متوفی نیز بستگی دارد هرچه نسبت وارث با متوفی دورتر باشد میزان مالیات بیشتر و هر چه نسبت وارث با متوفی نزدیک‌تر باشد میزان مالیات پرداختی به سازمان امور مالیاتی کشور کمتر می شودالبته در قانون جدید مالیاتهای مستقیم تفاوت مالیات بر ارث بین ورّاث طبقه اول با ورّاث طبقات دوم و سوم هماهنگ تر شده و انسجام بیشتری پیدا کرده است چرا که فاصله طبقات در همه موارد یکسان شده و نرخ مالیات طبقه دوم ، 2 برابر و طبقه سوم ، 4 برابر طبقه اول شده است . 

لازم به ذکر است که در قانون جدید مالیاتهای مستقیم ، در راستای تسهیل در وصول مالیات، اساساً نرخ مالیات بر ارث کاهش پیدا کرده و نرخ آن بر اساس نوع دارائی ها تعیین شده است در حالی که در قانون قبلی ، بر اساس کل دارائی های متوفی مورد محاسبه قرار می گرفت و از این جهات قانون جدید بر قانون قبلی محاسن بیشتری دارد.

از آنجا که قوانین و مقررات مالیاتی در گذر زمان تغییر پیدا کرده و خصوصاً بخش نامه های مالیاتی روز افزون تر می شود از این رو نقش مشاور مالیاتی با وجود حجم زیادی از مقررات پر رنگ تر شده و وراث متوفی را بر آن می دارد که برای تسهیل در امور مالیاتی و تقسیم ترکه خود به مشاوره مالیاتی متخصص مراجعه نمایند. و از آنجا که متخصص مالیات بر ارث ، عموماً از قوانین مربوط به ارث و مالیات بر ارث ، آگاهی دارد می تواند بسیاری از ابهامات و مشکلات مربوط را حل نماید. 

مشاور مالیات بر ارث ابتدا وراث را در خصوص تشکیل پرونده متوفی ، و  تسلیم اظهارنامه مالیاتی و اخذ گواهینامه مربوطه راهنمایی می نماید چرا که گواهینامه تسلیم اظهارنامه یکی از مدارک لازم برای درخواست حصر وراثت میباشد که بعد از کسر بدهی‌های متوفی ، مالیات بر ارث به نسبت سهم الارث وراث محاسبه خواهد شد .

وارث می تواند از طریق یک مشاوره مالیات بر ارث و مالیات بر ارث سهام  اطلاعات مورد نیاز در خصوص نحوه رسیدگی ، ارزیابی اموال و دارایی ها و صدور گواهی ها و میزان تقریبی تعلق مالیات بر سهم الارث شان را به دست آورند.

مشاورین متخصص آنی مشاور با اطلاع از جدیدترین قوانین و مقررات و بخش نامه های مالیاتی ، مشاوره های متعددی را از طریق سامانه مشاوره آنلاین در فضای مجازی به کاربران ارائه نموده و مشاوره  آنلاینمالیات و محاسبه آنلاین مالیات بر ارث را مفهوم و رونقی تازه بخشیده است.

آنی مشاور، مشاوران خبره و حرفه ای در زمینه مالیات دارد که می توانند با راه کار های مناسب باعث حفظ حقوق مالیاتی شما و جلوگیری از اشتباهات و تشخیص های مالیاتی نادرست در مورد شما شوند.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606