× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

چت مشاوره آنلاین آنی مشاور

چت مشاوره آنلاین آنی مشاور

در بسیاری از موارد ما واقعا نیازی به مشاوره حضوری و پرهزینه نداریم. یک مسأله کوچک ولی موثر ذهن ما را درگیر کرده و بدنبال پاسخی برای آن می گردیم.

از نتایج جستجو در گوگل هم خشنود نیستیم چون به پاسخی نرسیده ایم. بدنبال آن هستیم که بدون نیاز به ترک محل کارمان و بدون نیاز به تردد در خیابان های پرترافیک امروزی و بدون صرف وقت و هزینه زیاد، به سرعت و به آسانی، به کارشناسان و مشاورانی که بتوانند ابهامات و سوالات ما را در زمینه های کسب و کار پاسخ بدهند دسترسی داشته باشیم.

آنی مشاور، این امکان را برای صاحبان مشاغل، کسب و کارها و فعالان اقتصادی، فراهم کرده است که بتوانند ابهامات و سوالات خود را از طریق چت آنلاین با مشاوران کسب و کار در زمینه های مختلف از طریق اپلیکیشن آنی مشاور، مطرح نمایند و رهنمودها و پاسخ های لازم را از مشاوران متخصص، دریافت کنند.

مدیران شرکت ها، فعالان اقتصادی و کسبه و سایر متقاضیان مشاوره می‌توانند پس از نصب اپلیکیشن آنی مشاور، به صورت آنلاین یا با رزرو نوبت مشاوره، سوال و درخواست مشاوره خود را از طریق چت با مشاوران ما در میان بگذارند و پاسخ رهنمود لازم را دریافت نمایند.

چت مشاوره آنلاین در سامانه آنی مشاور به دو صورت قابل انجام است.

روش اول

نخست آنکه متقاضیان مشاوره، از طریق دکمه مشاوره فوری، ابتدا نوع مشاوره را مشاوره نوشتاری (مشاوره چتی) قرار می دهند سپس زمینه ای که قصد دریافت مشاوره در آن زمینه دارند (همانند مشاور قراردادها، اسناد تجاری و ...) را انتخاب می کنند و پس از ان، مدت زمان مورد نیاز به مشاوره (ده یا بیست دقیقه یا بیشتر) را نیز مشخص می نمایند و نهایتا درخواست مشاوره را ارسال می فرمایند که در این حالت همه مشاوران آنلاین در آن زمینه، درخواست مشاوره ارسال شده از سوی متقاضی مشاوره را دریافت می نمایند و هر کدام از مشاوران آنلاین که درخواست مشاوره را تایید کند پاسخگوی متقاضی مشاوره خواهد بود.

روش دوم

روش دوم انجام چت مشاوره آنلاین در سامانه آنی مشاور به این صورت است که متقاضی مشاوره از طریق دکمه مشاوران آنلاین به فهرست مشاوران آنلاین در زمینه مورد نیاز خود دسترسی پیدا می‌کند و به هر کدام از آنها که مایل بود درخواست مشاوره نوشتاری ارسال می نماید.

به محض اینکه مشاور مورد نظر، درخواست ارسالی از سوی متقاضی مشاوره را تایید کرد وارد اتاق مشاوره با متقاضی مشاوره می شود و به سوالات او پاسخ می دهد.