× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

آنی مشاور چه کار می کند؟

آنی مشاور چه کار می کند؟

آنی مشاور، نخستین سامانه درخواست مشاوره های کسب و کار در ایران است.

همه افراد چه افرادی که قصد دارند به تازگی کسب و کاری راه بیندازند و چه کسبه و فعالان اقتصادی که کسب و کاری دارند می توانند مشاوره های مرتبط با زمینه کسب و کار خود را از طریق اپلیکیشن آنی مشاور دریافت کنند.

در "آنی مشاور" سعی کرده ایم تمامی حوزه های مشاوره از جمله مشاور حقوقی، مشاور تهیه طرح توجیهی، مشاور بانکی، مشاور ثبت اسناد و املاک، مشاور گمرکی، مشاور مالی و حسابداری، مشاور حقوق تجارت و غیره را پوشش دهیم.

در آنی مشاور مشاوره ها به صورت مشاوره آنلاین نوشتاری (مشاوره چت آنلاین) مشاوره تلفنی و نیز به صورت مشاوره حضوری (از طریق رزرو نوبت مشاوره) ارائه می شود.

کاربران می‌توانند از طریق "اپلیکیشن آنی مشاور" و سایت آنی مشاور به نشانی www.animoshaver.ir  به خدمات مشاوره کسب و کار، دسترسی داشته باشند.

کاربران برای استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار باید ابتدا به دانلود و نصب "اپلیکیشن آنی مشاور" اقدام فرمایند (نسخه اندروید برای گوشی های اندرویدی و نسخه ios برای گوشی های آیفون) و پس از نصب "اپلیکیشن آنی مشاور" به عنوان کاربر، ثبت نام انجام دهند تا بتوانند به مشاوران متخصص آنی مشاور دسرسی پیدا نمایند.

خدمات مشاوره به صورت دسته بندی شده در زمینه های فراوان از جمله زمینه هایی که اشاره شد برای کاربر به نمایش گذاشته می‌شود.

کاربر می‌تواند در دسته بندی مورد نظر خود جستجو کند و مشاوران آنلاین را ببیند و برای دریافت مشاوره با هر یک از آنان که مایل بود پس از پرداخت هزینه مشاوره به صورت چتی یا تلفنی ارتباط برقرار نماید.

البته این امکان را برای کاربران فراهم آورده ایم که همراه با نصب اپلیکیشن آنی مشاور، امکان دریافت یک نوبت مشاوره چتی یا تلفنی رایگان را داشته باشد.

 بعلاوه کاربران می‌توانند در مواردی که نیاز به مشاوره فوری دارند از قسمت مشاوره فوری درخواست خود برای دریافت مشاوره را ارسال نمایند.

 در این حالت (درخواست مشاوره فوری) همه مشاورانی که در زمینه مورد درخواست کاربر، آنلاین باشند درخواست مشاوره ارسال شده از سوی کاربر را دریافت خواهند نمود و هر کدام از مشاوران آنلاین که زودتر درخواست مشاوره ارسال شده از سوی کاربر را تایید کند به کاربر مشاوره خواهد داد.

اگر کاربر به مشاوره فوری، نیاز نداشته باشد و یا اینکه بخواهد با مشاور خاصی به صورت حضوری برای مشاوره قرار بگذارد می تواند در آنی مشاور، نوبت های خالی مشاور مورد نظر را مشاهده کند و از بین وقت های اعلام شده مشاور، متناسب با زمان مورد نظرش، نوبت مشاوره حضوری رزرو نماید.

اپلیکیشن "آنی مشاور" را نصب کنید و آسان و سریع مشاوره بگیرید:

 لینک نصب نسخه اندروید

https://www.animoshaver.ir/download-application/android

 لینک نصب نسخه ios

https://app.itipsstore.com/animoshaver