× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

تسهیل دسترسی به خدمات مشاوره

تسهیل دسترسی به خدمات مشاوره 

موضوع این خبر، تسهیل دسترسی صاحبان کسب و کار به خدمات مشاوره می باشد.

به نقل از سایت اخبار رسمی :

هم اکنون بیش از ۵۰۰ هزار شرکت و حدود ۳ میلیون واحد صنفی فعال در محیط اقتصادی ایران، فعالیت دارند که بسته به فعالیت خود نیازمند مشاوره‌های مالی، بانکی، مالیاتی، حقوقی و ... هستند.

علاوه بر جامعه فعالان اقتصادی و کسبه، سایر افراد و اقشار مردم نیز به مشاوره و خدمات حقوقی مختلف و متنوعی، نیاز دارند.

در عصر رسانه‌های دیجیتال که دسترسی به افراد متخصص، دیگر لزوما از طریق دیدار رو در رو، صورت نمی‌گیرد حذف رفت و آمدهای درون و برون شهری یکی از ضروریات است چرا که از نگاه مدیران و کسبه و سایر اقشار مردم، اختصاص بخش زیادی از وقت روزانه به رفت و آمد تا دفتر وکلاء مشاوران و‌ کارشناسان، توجیه اقتصادی ندارد و آنها را از فکر کردن به اهداف و امور مهم‌شان باز می‌دارد.

 به همین دلیل، خلا یک سامانه ارائه خدمات تجمیع شده‌ی مشاوره‌ کسب و کار به شدت، احساس می‌شد.

با توجه به آنچه گفته شد راه اندازی اپلیکیشن مشاوره کسب و کار در صنعت مشاوره های کسب و کار ایران یک نیاز مهم به شمار می رفت و "آنی مشاور" به عنوان نخستین اپلیکیشن مشاوره کسب و کار در ایران با همین نگرش، عرضه گردید.

صادق رئیسی کیا و‌ مهدی قاسمی با درک این نیاز اساسی تلاش کردند تا با ارائه‌ی راهکارهای قانونی مناسب، امنیت و آرامش خاطر مضاعفی برای مدیران و فعالان اقتصادی به ارمغان بیاورند. آنها که سوابق مدیریتی در بنگاه های متعدد را داشتند از سال ۱۳۸۸ گروه حقوقی برهان را به منظور ارائه مشاوره و خدمات یکپارچه حقوقی به فعالان اقتصادی پایه‌گذاری کردند.

آنها دریافته بودند نا آگاهی در مسایل مالیاتی، ثبتی، بیمه‌ای، بانکی و.... کسب و کارها را دچار مشکل کرده و از اهداف اصلی خودشان دور می‌سازد. برای حل هر یک از این مشکلات، معمولاً باید به وکیل، مشاور و کارشناسان و مشاوران متخصص آن حوزه مراجعه کرد و از طرف دیگر رفع این مشکلات منوط به صرف هزینه و وقت بسیار است.

گروه حقوقی برهان با شناسایی این مشکلات و نیازها در جهت ارایه پاسخ و ساماندهی آنها پس از تحقیق و بررسی‌های میدانی به این نتیجه رسیدند که فعالان اقتصادی  و کسبه حداقل در ۲۰ حوزه مختلف نیازمند مشاوره‌های تخصصی هستند.

مشکلات مالیاتی، شهرداری‌، بیمه‌ای، بانکی، تنظیم قراردادها، امور کارگری و کارفرمایی، وصول مطالبات، ثبت اسناد و املاک، حقوق مصرف کننده، ثبت شرکت و اختراعات، تمدید پروانه‌های فعالیت، حقوق مالکیت معنوی، پروانه ساخت محصول و ... از اهم مواردی بود که موجب می‌شد مدیران کسب و کارهای مختلف ناچار باشند در همان ابتدای راه با حدود ۱۰ تا ۱۵ کارشناس متخصص ارتباط بگیرند و از این رو بخش زیادی از زمان آنها صرف این موضوعات می‌شد.

گروه حقوقی برهان براساس این نیازمندی‌های مردم و صاحبان کسب و کار، بسته جامع خدمات مشاوره‌ای فراهم کرده بود تا مدیران، حسب نیاز خود، موضوعات و مشکلات خود را مطرح کرده و مشاوره لازم اخذ کنند.

امروزه گروه حقوقی برهان مفتخر است با گسترش اینترنت همه این خدمات را به شکلی جدید و آسان، بر بستر اینترنت در دسترس قرار داده و برای این منظور از  اپلیکیشن آنی مشاور، که شکل امروزین تجمیع خدمات مشاوره کسب و کار می باشد رونمایی کرده است.

در اپلیکیشن آنی مشاور، دسترسی صاحبان کسب و کار به خدمات مشاوره ساده و آسان شده است. کاربران و صاحبان کسب و کار بسته به نیاز و حوزه تخصصی خود به چندین مشاور متخصص، دسترسی داشته و با ملاحظه سوابق کاری مشاوران و تخصص آنها و نظرات سایر کاربران و امتیازاتی که به مشاوران داده شده است مشاور مورد نیاز خود را با آگاهی کامل انتخاب می‌کنند.

نکته قابل ذکر این است که کلیه مشاوران در "اپلیکیشن آنی مشاور" همگی پس از ارزیابی دقیق مجموعه "آنی مشاور" به کار گرفته شده‌اند و عملکرد آنها مورد نظارت مستمر، قرار دارد.

بزرگترین مزیت اپلیکیشن آنی مشاور

بزرگترین مزیت "اپلیکیشن آنی مشاور" این است که کاربران در محل کار یا منزل خود در هر ساعتی که تمایل داشته باشند بدون تحمل ترافیک و صرف وقت و کاهش هزینه‌های مشاوره تا یک چهارم هزینه‌های فعلی به متخصص ترین مشاوران، دسترسی داشته و می توانند به صورت تلفنی و یا نوشتاری از مشاوران آنلاین مشاوره بگیرند و حتی می توانند به راحتی، وقت مشاوره حضوری از مشاور دلخواه خود را رزرو کرده و حق المشاوره را از طریق درگاه‌های امن بانکی پرداخت کنند.

این سامانه همچنین فرصت مناسبی را برای وکلا و کارشناسان متخصص و مجرب، فراهم کرده است تا با عضویت در اپلیکیشن آنی مشاور، بدون نیاز به دفتر و محدودیت مکانی و زمانی، به فعالان اقتصادی و صنفی ایران مشاوره تخصصی ارائه کنند.

اپلیکیشن آنی مشاور در دو نسخه اندروید و iOS آماده شده و در دسترس کاربران قرار دارد.

علاقه‌مندان جهت نصب اپلیکیشن آنی مشاور می‌توانند به سایت آنی مشاور به نشانی www.animoshaver.ir مراجعه کرده و بعد از نصب اپلیکیشن، یک مشاوره متنی یا تلفنی رایگان دریافت کنند.

اپلیکیشن "آنی مشاور" را نصب کنید و آسان و سریع مشاوره بگیرید:

 لینک نصب نسخه اندروید

https://www.animoshaver.ir/download-application/android

 لینک نصب نسخه ios

https://app.itipsstore.com/animoshaver