× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

راه اندازی سامانه درخواست مشاوره کسب و کار

آنی مشاور

آنی مشاور به عنوان نخستین سامانه درخواست مشاوره های کسب و کار در ایران راه اندازی شد.

موسسه بین المللی حقوقی و داوری برهان اول که سامانه قدرتمند و پیشرفته "آنی مشاور" را مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، راه اندازی کرده است با هزاران ساعت، اندیشه و برنامه‌ریزی و با بهره گیری از دهها متخصص در حوزه های مختلف، در تلاش است نیاز فعالان اقتصادی، مدیران شرکت ها و فعالان صنفی به دریافت مشاوره های مرتبط با کسب و کارشان را از طریق "اپلیکیشن آنی مشاور" به گونه ای ساده، سریع و ارزان رفع نماید.

فعالان اقتصادی و صنفی و مدیران شرکتها در ایران، همواره در جهت دریافت مشاوره های مرتبط با مسئولیت ها و فعالیت‌های اقتصادی و صنفی خود با مشکلاتی مواجه بوده اند.

از جمله این مشکلات می توان به فقدان و ضعف مراکز حرفه ای ارائه دهنده خدمات مشاوره کسب و کار در ایران، پرهزینه بودن دسترسی به مشاوران، فقدان یا ضعف نظام اعتبارسنجی مشاوران و سختی یافتن مشاوران با کیفیت و...اشاره نمود.

آنی مشاور، دفتر مشاوران کسب و کار در نقاط مختلف را از روی خیابان ها و نقشه شهرها به داخل گوشی های تلفن همراه فعالان اقتصادی و صنفی، منتقل کرده است.

فعالان صنفی و اقتصادی از این به بعد می توانند بدون آنکه نیاز به مراجعه به دفاتر مشاوران، وکلا، کارشناسان و متخصصان داشته باشند از وجود و مشاوره های آنان با سرعت بالاتر و کیفیت بهتر و با هزینه کمتر بهره بگیرند.

 آنی مشاور، نخستین سامانه مشاوره کسب و کار در ایران است.

اپلیکیشن "آنی مشاور" را نصب کنید و آسان و سریع مشاوره بگیرید:

 لینک نصب نسخه اندروید

https://www.animoshaver.ir/download-application/android

 لینک نصب نسخه ios

https://app.itipsstore.com/animoshaver