× خانه ورود به پنل کاربری ثبت نام کاربران ثبت نام مشاوران انتخاب مشاور وبلاگ اخبار قوانین آنی مشاور تماس با ما درباره ما

مشاوره حقوقی شرکت ها

مشاوره حقوقی شرکت ها

در دنیای امروز که کسب و کارها در احاطه انبوهی از مسائل و مقررات پیچیده قرار گرفته نقش مشاوره حقوقی شرکت ها اهمیت فراوانی پیدا کرده است.

شرکت ها به عنوان مهمترین و فعالترین ساختار کارآفرینی در کشور در معرض ابهامات و مشکلات حقوقی فراوانی قرار دارند و برای دستیابی به رهنمودها و راه حل های موثر برای کاهش ریسک و مخاطرات موجود و برون رفت از مشکلات نیازمند دریافت مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله : 

تدوین قراردادها و دعاوی ناشی از قراردادها، مالیات بر عملکرد، چک و اسناد تجاری، مالیات بر ارزش افزوده، داوری در دعاوی و اختلافات، وصول مطالبات معوقه، تسهیلات و معوقات بانکی، گمرکی، بیمه ای، املاک و امور ثبتی، جرایم اقتصادی، واردات و صادرات، تامین اجتماعی، روابط و دعاوی کار و..... می باشند.
 
بدیهی است که مدیران شرکت ها فرصت و دانش لازم برای آگاهی تخصصی از همه مقررات و یافتن راهکار برای همه مسائل و مشکلات مربوط به امور شرکت را ندارند.

آنی مشاور  که نخستین سامانه مشاوره های کسب و کار در ایران است از طریق اپلیکیشن آنی مشاور برای رفع دغدغه ها و نیاز مدیران شرکت‌ها و در جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین مشاوره های ممکن بر آمده است.

و با بکارگیری کارشناسان مجرب و متخصص (که دارای تجربه در دستگاههای اجرائی و بنگاه های اقتصادی هستند) و هم‌چنین با بهره گیری از تخصص کارشناسان رسمی دادگستری همانند کارشناسان حسابداری و مالی، کارشناسان رسمی مالیاتی، وکلای متخصص در امور و دعاوی چک، اسناد تجاری، امور شرکت ها، امور مالیاتی، امور بیمه ای و بانکی، امور لیزینگ، حقوق مهندسی و پیمانکاری، املاک شهرداری ها و تنظیم قراردادها امکان ارایه بهترین و با کیفیت ترین مشاوره های کسب و کار را به مدیران شرکت‌ها از طریق اپلیکیشن آنی مشاور فراهم آورده است.

اپلیکیشن "آنی مشاور" را نصب کنید و آسان و سریع مشاوره بگیرید: