× خانه ورود به پنل کاربری ثبت نام کاربران ثبت نام مشاوران انتخاب مشاور وبلاگ اخبار قوانین آنی مشاور تماس با ما درباره ما

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاور تخصصی مالیات بر ارزش افزوده

بیش از یک دهه است که در نظام مالیاتی ایران پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به الزام قانونی تبدیل شده است و اکنون به یکی از منابع اصلی تامین درآمد دولت تبدیل شده است.

فارغ از اینکه فعالان اقتصادی و صنفی چه نقد و نظری درباره چگونگی اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده داشته و دارند نظام مالیات بر ارزش افزوده روز به روز قوت و قدرت بیشتری پیدا کرده است.

عدم توجه یا عدم آگاهی مدیران شرکت ها و فعالان اقتصادی و صنفی، نسبت به مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مخاطرات قانونی و هزینه های سنگینی برای بنگاه اقتصادی یا واحد صنفی تحت مدیریتشان را موجب می گردد.

بنابراین در این زمینه به ویژه با توجه با تازه بودن این نوع مالیات در نظام مالیاتی ایران و افزایش مقررات و دامنه شمول مقررات این حوزه، مشاوره مالیاتی، تبدیل به یکی از حیاتی ترین نیازهای  مدیران شرکت ها و فعالان اقتصادی شده است.

آنی مشاور با درک این نیاز کوشیده است با بهره گیری از کارشناسان حقوقی و مالیاتی مجرب، در زمانی کوتاه و به روشی آسان، با کیفیت ترین مشاوره آنلاین مالیاتی ممکن را به فعالان اقتصادی و صنفی ارائه نماید.

اپلیکیشن "آنی مشاور" را نصب کنید و آسان و سریع مشاوره بگیرید: