آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

آنی مشاور چیست

۰۶:۴۱ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

  • 0
  • 0
  • 1568

۰۵

آذر

آنی مشاور نخستین و جامع ترین سامانه و اپلیکیشن درخواست و ارائه مشاوره های آنلاین کسب و کار در ایران است.

آنی مشاور چیست و برای چه کسانی مفید است؟

«آنی مشاور» به چه نیازی پاسخ می دهد؟

یکی از نیازهای واقعی و همیشگی ما دریافت مشاوره های مرتبط با کسب و کارمان از متخصصان و اهل فن است.

چرا به این نیاز باید توجه کنیم؟

برای پیدا کردن متخصصان حقوق و همچنین برای دسترسی به آنان و دریافت مشاوره از آنان سختی ها و موانع گوناگونی پیش روی ماست. 

نقاط  درد کاربران برای رفع نیاز به مشاوره کسب و کار، چه نقاطی هستند؟

ترافیک، فاصله زیاد بین دفاتر مشاوران و محل کار ما، چگونگی احراز اطمینان از تخصص و سوابق مشاوران، جایگاه و رتبه مشاوران در بین همکارانشان، هزینه های سنگین و غیرشفاف مشاوره، محدود بودن روش های انجام مشاوره به مشاوره حضوری، سختی اخذ نوبت از مشاوران، شفاهی بودن مشاوره ها و عدم وجود آرشیو مشاوره های کتبی یا تلفنی یا حضوری قبلی،  سختی دسترسی دوباره به مشاوران و....از جمله مشکلاتی است که صاحبان کسب و کار و همچنین مشاوران با آنها روبرو هستند.

"آنی مشاور" ارتباط حرفه ای و نظام مند صاحبان کسب و کار را با مشاوران متخصص در حوزه کسب و کار، برقرار می کند.

آنی مشاور برای چه کسانی مفید است؟

1.برای صاحبان کسب و کار و مدیران شرکت‌ها

در "آنی مشاور" صاحبان کسب و کار می توانند در همه نقاطی که دسترسی به اینترنت، ممکن باشد از جمله در محل کار یا زندگی، مشاوره های تخصصی حوزه کسب و کار در زمینه های گوناگون را با کمترین هزینه و با صرفه جویی در هزینه های آمد و رفت و بدون دغدغه از گرفتاری در ترافیک و در عین حال با ملاحظه سوابق مشاوران و دیدگاه کاربران نسبت به آنها در محیطی کاملاً ایمن و مطمئن از مشاوران مورد نظر، دریافت نمایند.

2.برای متخصصان و مشاوران

مشاوران نیز می توانند با اطمینان به اینکه حق المشاوره و بهای خدمات خود را پیش از مشاوره دریافت کرده اند به ارایه مشاوره بپردازند.

همچنین یکی از مزایای «آنی مشاور» برای مشاوران آن است که:

تا حدود زیادی نقش دفتر کار آنان را ایفا می کند و مشاوران می توانند نظام نوبت دهی به مشتریان خود و مدیریت بر زمان و دفتر کار خود را ساماندهی و بهینه نمایند.

مشاوران و متخصصان محترم که علاقمند هستند خدمات خود را از این طریق به جامعه کسب و کار ایران ارائه نمایند می توانند نسخه اندروید اپلیکیشن آنی مشاور را از پس از کلیک دانلود و نصب فرمایند.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

 

دانستنی های مرتبط

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب

مشاوره در واتساپ : 09195663606